Paradox - آسمونی
X
تبلیغات
رایتل

Paradox چاپ
تاریخ : دوشنبه 4 خرداد‌ماه سال 1388

در آستانه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کشور عزیزمون هستیم. رویدادی که تا دو سه هفته دیگه ذهن همه رو یه جورایی درگیر خودش نگه میداره. توی این گیرودار، چیزی که بیشتر از همه جلب توجه میکنه، نطق های چهار نامزد انتخابات در برنامه های صداوسیما، روزنامه ها، ستادهای انتخاباتی و مسافرتهاشونه که قراره به بیان اهداف و راهکارهاشون برای اداره حکومت کشور بپردازن.


وظیفه همه ما شرکت قاطع در انتخاباته. یعنی بجز این هر کار دیگه ای خیانت آشکار به خود، خانواده، جامعه و کشوره.


من سیاست باز نیستم، اما ترجیح میدم از نظر سیاسی به قول معروف «بیق» و «ببو گلابی» نباشم! ترجیح میدم بجای همراه شدن با هیاهوهای مرسوم که در اغلب موارد آب گل آلودیه برای ماهی گرفتن عده ای که بعضا برای مال و عزت و آبروی این مردم کیسه های مختلف دوخته اند، به بررسی کارنامه گذشته و عملکرد واقعی و نتیجه کارهاشون بپردازم و توانایی اونارو در اداره مجموعه هایی که زیر دستشون بوده اند، و همچنین تعامل با مردم، برخورد با دستگاههای مختلف، برقراری روابط خارجی و داخلی برپایه عزت ملی و مذهبی و بخصوص مهمتر از همه پشتیبانی و اطاعت محض از مقام معظم رهبری مورد ارزیابی قرار بدم.


چیزی که متاسفانه شاهد اون هستیم اینه که در هر دوره انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداها بجای اینکه راهکارهای منطقی و اصولی خودشون رو ارائه بدن(البته اگه چیزی در چنته داشته باشن!) و مردم رو قانع کنن که برنامه هاشون به صلاح مملکته، تمام قواشون رو بکار می گیرن تا دولت قبلی رو به شکل یک کاریکاتور بزرگ نشون بدن! یعنی با بزرگنمایی کاستی ها، ضعف ها، و گاها اشتباهاتی که اغلب بصورت ناخواسته بوجود آمده، چهره دولت قبلی رو در نظر مردم خوار کنن و خدمات اونو پیش مردم کم اهمیت و گاها مضر جلوه بدن. نمیدونم! آیا این کار پسندیده ایه؟


چرا آقایون از خودشون حرف نمی زنن؟ مگه نه اینکه میگن تبلیغات انتخاباتی؟ مگه نباید کاندیداها از خودشون تبلیغ کنن. پس چرا همش به فکر تخریبن؟


یکی نیست به بعضی ها بگه: اگه واقعا مرد عملین و قلبتون برای این مردم و مملکت می تپه و احساس مسئولیت می کنین!، چرا به دور از هیاهو برای مردم کار نمی کنین؟ چرا برنامه های خودتون رو برای مردم شرح نمیدین؟ چرا بعضی وقتا ادعاهایی می کنین که نمیتونین ثابتش کنین؟ چرا وعده هایی میدین که تصمیم گیری  درباره اونها و انجام دادنشون اصلا در اختیار شما نیست؟ آخه مگه رئیس جمهور میتونه درباره خدمت سربازی تعیین تکلیف کنه؟ مگه رئیس جمهور میتونه شهریه دانشگاه آزاد رو از جیب مردم و از بیت المال پرداخت کنه؟ واقعا اینا فکر می کنن مردم هیچی حالیشون نیست و یا از هیچی سر در نمیارن؟ پس احترام به شعور این مردم که ولی نعمت همه مسئولین هستن کجا میره؟


و...


خیلی حرف زدم اما مجبور شدم. آخه بعضیا خیلی بی انصافن و با تخریب می خوان پیش برن که البته آگاهی عمومی بهشون اجازه نخواهد داد. نتیجه شمارش آراء هرچه که باشه وعده الهی جاری خواهد شد که:


(( و نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین ))


و بی شک آینده از آن آنهایی است که صادقانه خدمت می کنند...


به امید انتخاباتی پر شور برای اثبات زنده بودن و فهم بالای مردم عزیز کشورمون


کتابی رو جدیدا پیدا کردم که فکر میکنم خوندنش خالی از لطف نباشه و میتونه تا حدودی برخی از شبهات رو که بعضی آقایون در باره عزت ملی و مردمی ایرانیان و دولت ایران مطرح کرده اند روشن کنه: http://www.president.ir/fa/office/documents/files/book_02.pdf

اگه وقت داشتین حتما بخونین. احتمالا نگرشتون رو کمی تغییر میده!